Survivor All Star’da adaya veda eden yarışmacı belli oldu! Beklenmedik veda

Survivor All Star’da Murat Ceylan, düello öncesi yarışmacılara duygu ve düşüncelerini sordu.

‘DÜELLOLARI RİNG ATMOSFERİNE BENZETİYORUM’

Avatak Atakan, “ilk defa düellodayım. Kader diyeceğim ama kader değil sanki ben kendim ettim. Bu 2 günde bir düşüşteydim ve bugün buradayım. Bir yükseliyoruz, bir düşüyoruz. Önemli olan buradan çıkmak. Burayı hep merak ediyor, hep kenardan izliyordum. Evet tabii ki bir heyecanım var ama ben bireysel bir spor yaptığım için hep düelloları bir ring atmosferine benzetiyordum. Buradan yürüyüşler olsun. Günün sonunda ringe kadar arkadaşlarınla yürürsün, ringe çıktığında tek başına kalırsın. O saatten sonra sana yardım edebilecek kimse yoktur. Burası öyle bir ortam. O anlamda ben yıllardır düellodayım gibi düşünebilirsin. Çünkü bire bir mücadele veriyorum.” dedi.

‘DUYGU HİÇ YOK İÇİMDE’

Düelloda yağmur yağmadığı için şükrettiğini söyleyen Aleyna Kalaycıoğlu şu ifadeleri kullandı:

Nötr hissediyorum. Duygu hiç yok içimde. İlk defa hiç duygu beslemeden buradayım. Ben de neler olacağını merak ediyorum. Tabii ki ilk kez tadacağım şu an erkek arkadaşlarımla yarışmayı. Heyecan var mı dersen, açıkçası yok. Şükrediyorum ki yağmur yağmıyor şu anda. Yağmurlu bir düelloya hiç hazır değildim. Elimden geleni yapacağım. Atakan çok hızlı yarışmacı. Sakatlıksız, belasız bir düello geçsin.” dedi.

‘ÇOK FAZLA AĞRIM VAR’

Yunus Emre Özden, “Bugün pek keyif alarak mücadele etmeyeceğim çünkü çok fazla ağrım var ama böyle günlerde de Yunus Emre iş yapar. Beşinci düellodan da Allah’ın izniyle çıkarım. Altıncıya da girerim. Hakkımda hayırlısı.” diye konuştu.

‘ÇOK ALIŞTIM BURAYA’

Sercan Yıldırım, “Çok konuşmayı düşünmüyorum aslında bugün. Sadece 3 sevdiğim arkadaşıma başarılar dilemek istiyorum. Tam düellodan çıkıyorum, kafamı bir kaldırıyorum yine düellodayım. Çok alıştım buraya.” ifadelerini kullandı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir